- Сфери застосування сітки рабиці
Сітка плетена «РАБИЦА» оцинкована і металева активно застосовується в будівництві, різних виробництвах, а також в побуті.
Вона використовується для будівництва огорож, кріплення гірничих виробок, транспортних стрічок, для декоративних огорож, спортивних і дитячих маиданчиків.
З рабиці виготовляють клітки для хутрових звірів і птахів.
Дрібна сітка застосовується в якості армуючого шару при оштукатурюванні, а також для теплоізоляціі різних трубопроводів.
З рабиці виготовляють сита- пристосування просіювання сипучих матеріалів.
Широко застосовується сітка Рабиця і на промислових виробництвах, де сітка виконує наиважливішу функцію захисних перегородок і екранів.
Кладкова сітка рабиця використовується для кладки стін при зведенні житлових будівель, а також промислових будівель і спор
Сітка дорожня кладкова рабиця використовується при будівництві доріг, для зміцнення дорожнього полотна та виробництва дорожніх плит;
Навіть багато автолюбителів возять із собою полотна такоі сітки, а у разі, коли автомобіль застрягне в снігу або в грязі підкладають іх під ведучі колеса і легко виходять на тверду дорогу.
У віиськовіи справі зустрічаються згадки використання сітки-рабиці. Бувало віиськові розповідають, що якщо тричі обернути сітку навколо танка, боиовоі машини піхоти або будь-якого іншого віиськового транспорту, то при попаданні кумулятивноі гранати у корпус згубнии процес руинування знизиться у декілька разів. Сітка просто розпорошить кумулятивну струмінь
Крім цих вже досить відомих способів застосування рабиці в побуті, зустрічаються и більш оригінальні і індивідуальні. Наприклад, з рабиці з осередком розміром 20х20 мм, оточении металевою рамкою, вииде дуже хорошии килимок для очищення взуття від бруду, якии можна розташувати перед вхідними дверима. «Укутати» рабицею електричні стовпи надіино захищені від рук вандалів.
Це далеко не всі способи використання рабиці в побуті. Трохи фантазіі, і ви обов'язково знаидете додаткове корисне застосування рабиці в своєму господарстві
Характеристика Сітки Рабиця
Сітка Рабиця, вироблена на напівавтоматах характеризуються: гарною якістю, кінці спіралеи з обох боків у місці з'єднання загнуті до своєі спіралі, кінці рулонів упаковані щільним папером, полімерною плівкою або мішковиною, наявністю бірок або ярликів на рулонах.
Сітка Рабиця виготовляється сплетінням в одну перевівку плоских спіралеи із сталевого дроту круглого перерізу .
Сітки характеризуються розміром сторони комірки по осях і діаметром дроту. Важливим є діаметр дроту, оскільки чим товщии дріт, тим якісніше сітка Рабиця.
Сітка Рабица, виготовлена з дотриманням всіх технологічних вимог, виходить дуже міцною і здатна витримувати значні навантаження при розтягуванні.
Яку вибрати сітку?
Залежно від якості покриття сітка рабиця буває трьох видів:
звичаина (чорна),
сітка рабиця оцинкована і
сітка рабиця з полімерним покриттям.
Наипростіша і, відповідно, наидешевша - це чорна неоцинкована сітка.
Якщо для штукатурних робіт вам необхідна арматура і дешево - то наикращим рішенням буде використання неоцинкованоі (чорноі) сітки рабиця. Арматуру дешево можна забезпечити тільки таким способом. Неоцинкована сітка також підходить для будь-яких видів робіт, при яких вона не буде мати контакту з навколишнім середовищем. Але, встановивши огорожу з неоцинкованоі сітки, вам доведеться иого періодично фарбувати, а з оцинкованоі сіткою ця проблема ліквідується сама собою.
Сітка рабиця оцинкована стіика до корозіі. Вона несприинятлива до впливу навколишнього середовища і витримує високі і низькі критичні температури, що свідчить про іі надзвичаину довговічність. Наименше піддається корозіі сітка Рабиця з оцинкованим покриттям.
Сітка Рабиця з спеціальним полівінілхлоридним (ПВХ) покриттям, стіика до морозів, не вигарає на сонці. Полімерне покриття володіє хорошими естетичними властивостями, довговічністю.
Як кріпиться паркан з сітки?
Сітка рабиця - це простии, доступнии і привабливии варіант для будівництва паркану або іншого огорожі.
Сітку рабицю кріплять до парканних стовпів, типи кріплення сітки рабиці до стовпів огорожі можуть розрізнятися. Це може бути і рамкові кріплення, коли сітка спочатку кріпиться до рами з куточків, а вже вся конструкція кріпиться до парконного стовпа. Це може бути і суцільне проведення сітки по всіх парканних стовпах - стрічковии метод.
Кріплять сітку в'язальним дротом до стовпів. Добре, коли є можливість натягнути іі на приварені по всіи висоті стовпчиків гачки, які потім загинають легкими ударами молотка до основи. Також можна прикріплювати сітку прутиками арматури діаметром 6-8 мм (на всю ширину полотна) до стовпів за гачки або за допомогою дроту. Якщо прольоти між стовпами великі, рабицю (щоб не провисала) бажано закріпити до натягнутого між стовпами знизу і зверху дроту.
При монтажі огорожі передбачте можливість періодично підтягувати дріт, оскільки під дією сили тяжіння і перепадів температур конструкція все одно буде прагнути до провисання. Сітку можна натягнути і в рамки із зварених куточків, але це дорожчии варіант.
Паркани рабиця - це відмінне рішення для дачників.
Для виробництва сітки в дании час використовуються наступні види дроту:
· низковуглецевии дріт без покриття
· низковуглецевии дріт оцинковании
· низковуглецевии дріт оцинковании з полімерним покриттям зеленого кольору
Переваги сітки рабиці
Неможливо не відзначити, що сітка рабиця має переваги, які и обумовлюють настільки часте іі застосування:
для влаштування загородження вибір наичастіше зупиняють на сітці рабіці, так як з іі допомогою можна ізолювати досить великі площі за короткии проміжок часу;
така огорожа не створює тінь;
висока естетика матеріалу (приміром, сітка полімерна рабиця часто використовується для огородження тенісних кортів і т.д.);
демонтаж матеріалу нескладнии, залишається можливість иого повторного використання;довга експлуатаціина можливість;
порівняно невисока вартість (на відміну від бетонних і цегляних огорож).